arkadaşım bakireligimi bozdu

Mrblar pampişler, Adım Ayda başımdan geçen olay 3 yıl önce meydana gelmişti. Canımdan çok sevdiğim Korhan’ın Serhat isimli bir kankası vardı. Serhat sürekli biz Korhan ile beraber otururken yanımıza gelir, bana kaçamak bakışlar atar. Beni arzulayıcı hareketler yaparak tahrik eden bir tipti. Serhatın her beni sikicekmiş gibi bakmasından sonra içimde bir gıdıklanma olur canım çok ister ama Korhan’a yanlış yapmamak için kendimi tutardım. Ta ki o güne kadar. Annemler bir ziyaret için şehir dışına çıkmıştı. ben Korhan’ı bizim eve çağırdım. İsmail koşa koşa geldi. Oturduk tv izledik her zaman ki gibi. İsmailin sonra birden telefonu çaldı. Arayan Serhattı. Korhan şu anda Ayda’nın yanındayım müsait deilim gelemem dedi. Serhat çok ısrar etmiş olacak ki Korhan bana Serhat bize gelebilir mi diye sordu. Bende kabul ettim. Serhat geldiinde elinde 2 şişe votka şişesi ve meyve suları ile gelmişti. Ben çok şaşırmıştım. O güne kadar hiç alkol almamış Ayda o vodkaları nasıl içecekti. Serhatı içeri davet ettik. Ben mutfaktan bardakları aldım salona doğru geçtim. ilk 3 bardağı sohbet eşliğinde yuvarladık.

Ben tabi yarım bardak içmiştim çünkü ilk içişimdi. Korhan’ın 2. bardaktan sonra iyice uçmuş olacak ki beni öpmeye çalışıyor ben ise Serhattan çekindiğim için onu engellemeye çalışıyordum. Serhatın Korhan’ın bardağına meyve suyundan daha fazla votka koyduğunu gördüm. Serhat tehlikeli işler çeviriyordu bunu anlamıştım fakat bu hoşuma da gitmişti. Bir süre sonra sevgilim Korhan neredeyse bütün bir şişeyi içmişti. Serhatta hiç bir şey yoktu. Serhat bana Korhan sana yetiyor mu diye sordu. o an anlamıştım Serhatın beni arzuladığı. Bende yetmiyor dedim! Sen bana yetebilir misin dedim! Serhat kocaman sikini pantolonundan çıkardı. Serhat onu içeri sok ben daha kızım hiç yapmadım dedim ama içimden onu yalamak emmek üzerine oturmak geçiyordu tarif edilemez birşeydi. Serhat böyle birşey sana yeter mi dedi şok olmuştum. bende olmaz diyip Serhatı iktirdim. Serhat çılgına dönmüş olacak ki kollarımdan tutup altımdaki eşofmanı soydu. donumla kalmıştım. Amımdan zevk suları neredeyse bacaklarıma akmıştı ama bunu Korhan’a yapamazdım.
Serhat zorla üzerimdeki herşeyi güç bela çıkarmayı başardı. Ben yalvarıyordum ama nafile! Serhat amımı öyle bir yalıyordu ki o beni yalarken ben bambaşka diyarlara gidiyordum. Korhan umrumda değildi tek istediğim Serhatın beni durmadan yalamasaydı! Serhat en sonunda dayanamadı ve aç bacaklarını dedi. açmaz olaydım! giriceğini hiç düşünmemiştim. kalın sikini amıma öyle bir soktu ki o gün attığım çığlığı asla unutamam. Serhat ilk sokuşta içime tam giremese bile 5 10 geri gelmeden sonra içime tam köklemeyi başarmıştı. Bu inanılmazdı hayatımda ilk defa bir yarrağı sonuna kadar alıyordum ve zevkten neredeyse kudurmuştum. Serhat her tarafımı ısıra ısıra sikiyordu, inliyordum! en sonunda dayanamayıp boşalmıştım. Serhatta içime boşalmıştı. ne yapacağımı bilmiyordum. o olaydan kısa bir süre sonra sevglimin haberi olmadan kürtaj yaptırdım. malesfe Serhattan çocuğum olmuştu. Bunu kimseye anlatamamıştım. Demekki buraya yazmak varmış. Hikayem sona erdi.