Düz Liseye Geçişimle Başladı Herşey – 1

Merhaba,ismim Can.20 yaşındayım,uzun boylu,fit vücutlu,yakışıklı sayılabilecek bir erkeğim.Ailemizin durumu iyi olduğundan beni de özel bir okulda okutuyordu.Lise 3’e geçmiştim ki okulda bir olay oldu.Ailemde bana sinirlendi ve ceza olsun diyerek beni özel okuldan alarak normal bir düz liseye kayıt ettirdiler.Bu sezon burada okuyacaktım,rahat tavırlarım olmasından ve biraz da zengin olmamdan dolayı daha okulun ilk günlerinden kızların ve hatta tüm okulun ilgi odağı ben olmuştum.Sınıfımda herkes benimle muhabbet etmek istiyordu,yanlış anlaşılmasın öyle zenginliğimle milleti ezen,kimseyle konuşmayan biri değilim gayet cana yakın biriyimdir.Dediğim gibi okulda ki çoğu kızı etkilemiştim ki daha ilk haftadan bir kızla çıkmaya başladım.İsmi Tuğbaydı.1,70 boylarında,beyaz tenli,sarışın,büyük ve dik göğüslü,çıkık kalçalı okulun popüler ve havalı kızlarından biriydi.

Gerçekten çok güzel bir kızdı,okulun çok konuşulan çiftlerinden biri olmuştuk.Tuğba’yı diğer kızlar pek sevmiyorlardı,kendilerinden daha güzel ve popüler olduğundan kıskanıyorlardı.Gerçekten okulun açık ara en güzel kızıydı kendisi ve kendimi şanslı hissediyordum.Benim ondan tek artım daha iyi durumda olmamdı,güzel ve popüler bir kız olmasına rağmen zengin ortamlarına hiç karışmamıştı.Benim amacım ise kızı sikmekti,Ekim ayının başlarında sinemaya gitmek için buluştuk.Ben,Tuğbayla buluşmadan önce prezervatif aldım yanıma 10’lu paketlerden ve onu cebime koyarak buluşmaya gittim.Sinemada hafiften elleşme oldu fakat daha da ilerisine gidemedik.Tuğba üzerine T Shirt,altına ise dizlerinin üstünde bir yeşil etek giymişti.Sinemadan çıkınca birşeyler yedik ve “Bizim eve geçelim mi ?” dediğimde gülümseyerek “Olur. “ dedi.Sanki o olur diyişi birşeyleri kabul etmiş gibiydi,yani evde sikileceğini biliyordu.

Taksiye atladık ve eve doğru yola çıktık.Bizimkinler haftasonu evde değillerdi o yüzden rahattım.Eve gelince taksiciye parayı verdim ve arabadan indik.Evi görünce ufak bir şok geçirmişti,iki katlı müstakil,havuzlu bir evimiz vardı.Evin içine girdiğimizde kapıyı kapattım ve arkadan sarılıp boynunu öpmeye başladım.Gülüyordu,öpe öpe onu merdivenlerden yukarıya çıkarttım ve odama götürdüm.Yatağa yatırdıktan sonra üzerimde ki kıyafetleri çıkartmam pek zaman almadı.Sadece boxerım vardı altımda,bu arada sikim 16 cm kadar birşeydi fakat gerçekten kalınlığı baya iyiydi.Boxerımı indirdiğimde Tuğba sikime bakarak “Bu ne ya ? Kocaman bir şey bu. “ dedi ve sikimi eline aldı.Biraz okşadıktan sonra ağzına aldı ve yalamaya başladı,çok hızlı hareket edemiyordu çünkü kalın sikim ağzına kolay sığmıyordu.Sadece yarısına kadar gelebilmişti ki daha fazla ilerleyemedi.O da sadece ağzına alabildiği kadarını alıyor ve orayı yalıyordu.Sarı saçlarını toparladım ve sikime doğru bastırmaya başladım,o da biraz daha sikimi boğazına doğru almaya başladı fakat öğürmeye başlayınca bıraktım.Sikimi 10 dakika kadar yaladıktan sonra bıraktı,ayağa kaldırdım ve iç çamaşırları kalacak şekilde soydum onu.Südyenini de çıkarttığımda büyük göğüsleri karşımdaydı.

Yaşıtlarına göre,hatta genel olarak kadınlara göre büyük ve dimdik göğüsleri vardı.Süt beyazı göğüslerini elime aldım ve okşamaya başladım.Altında sadece dantelli kırmızı bir külot kalmıştı.Elimi aşağıya götürdüm ve külotunu da indirip çıkarttım ve yatağa domalttım.Arkadan eğilip amını yalamaya başladım,incecik bir çizgi olarak gözüküyordu.Büyük ihtimal daha önce kimseye vermemişti ya da çok az siktirmişti.Bu düşüncelerle amını yalamaya devam ettim.Çok geçmeden orgazm oldu ve sarsılarak boşaldı.Ondan daha fazla kişiyle yattığımdan seks tecrübem çok fazlaydı.Pantolonumu yerden aldım ve cebinde ki prezervatif kutusunu çıkartıp içinden bir tanesini alıp açtım ve sikime taktım.Tuğba’ya “Bakire misin ?” dediğimde utandı ve cevap veremedi.Daha sonra “Utanmana gerek yok,ben o kadar takıntılı değilim.Bende baya bir kadınla birlikte oldum. “ dediğimde “Bakire değilim. “ dedi.

Sikimi arkadan amına yaklaştırdım ve bastırmamla beraber ufak bir çığlık attı.Daracık amına koskoca sikimi sokmuştum yani kolay değildi.Bir sürü kadınla birlikte oldum fakat en zevk aldığım sikişlerden birini yaşıyordum.Amına girdikçe daha da hızlanıyordum,onun da canı hafiften acıyor gibiydi fakat belli etmiyordu.Ara sıra ağzından istemsiz çığlıklar çıkıyordu,kasıklarımı kalçalarına kadar değdiriyordum ve kalın sikimi köküne kadar amına sokuyordum.10 dakika kadar sadece amından o pozisyonda siktikten sonra boşalacağımı anladığımda içine sertçe kökledim ve boşaldım.

Biraz içinde bekledikten sonra çıktım ve prezervatifimi çıkartıp kenara fırlattım.Tuğba önümden kalkmak isterken “Nereye ? Daha bitmedi. “ dedim ve onu yatağa sırt üstü yatırıp bacaklarını iyice açtırdım.Amı hala açıktı daha deliği tam kapanmamıştı ve eğilip göt deliğini dillemeye başladım.Götünden sikecektim onu,fena bir zevk alıyor olmalıydı ki inlemeleri hiç kesilmedi ve onun klitorisini okşayarak ikinci kez orgazma ulaştırdım.Göt deliği de iyice ıslanmaya başlamıştı,o daha hiç birşeyin farkında değildi.Kalktım ve sikimi tutup kendisine doğru yaklaşırken “Hayatım prezervatif takmayacak mısın ?” dedi.Bende “Götten gerek yok. “ diyip göt deliğine yasladım sikimi.Önümden kaçmaya çalışıyordu ve “Olmaz hayatım,lütfen. “ dedi.Ben hemen dudaklarına yapıştım ve “Bir şey olmayacak güven bana. “ dedim.Tuğba “Olmaz hayatım lütfen. “ dediğinde elinden tutup kaldırdım ve “İyi o zaman,giyin çabuk git buradan.Bir daha da görüşmeyelim. “ dedim.

Tuğbaya aniden çıkışmam onu afallatmıştı,elime sarıldı ve “Özür dilerim birtanem o anlamda demek istemedim.Fakat önceden denedim çok acıyordu. “ dedi.Bende “Bana güvensen acımayacak. “ dedim.Tuğba gülümsedi ve “İyi tamam sana güveniyorum. “ diyip yatağa sırt üstü uzandı ve bacaklarını açtı.Sikimi tekrardan göt deliğine bastırdım ve dudaklarına yapıştım bu arada bağırmaması için.Götünün içine köklemem 10 dakika sürmüştü,götünden 20 dakika siktikten sonra götünün içine boşaldım ve daha sonra bir posta daha sikerek o hastası olduğum göğüslerine boşaldım.Tek seferde 3 posta atmam yormuştu beni ve banyoya girip yıkanıp çıktık.

İsim : CanMail :