Komşumun Fırlama Kızı Burcu-Gerçektir

Merhaba, ben Emre. Şu anda 27 yaşındayım. 1.86 boyunda, mavi gözlü, buğday tenli ve atletik vücutlu biriyim. Yakışıklı olduğum çevrem tarafından hep söylenir. Aslen Sivaslıyım, ama Liseyi bitirip, İstanbul’daki bir Üniversite’yi kazanınca, mecburen İstanbul’a gitmek zorunda kaldım. İstanbul’da dayım vardı. Öğrenci yurdunda kalacağımı söylediğimde, dayım, “Oğlum ne işin var yurtta, kal işte bizde, burası senin evin!” dedi. Ben rahat edemeyeceğimi söylediğimde, “Ozaman sana bir daire kiralayalım, tüm masraflarını da ben üstleneceğim!” dedi. Dayım İstanbul’a ilk geldiğinde aldığı arsaların prim yapmasından dolayı büyük paralar vurmuştu. Ben okula kayıtla falan uğraşırken, dayım bir daire kiralamış, dayayıp döşemişti bile. Evde ihtiyacım olan herşey vardı. Evin anahtarlarıyla birlikte 400 Lira da para sıkıştırdı elime, “Lazım olur!” dedi.

Sağolsun dayımın tüm giderlerimi karşılaması sayesinde, kendimi derslere vermiştim. Karıya kıza takılmadan ve 4 sene ineklemenin sonunda başarılı bir şekilde Üniversiteyi bitirdim. Ama piyasadaki iş sıkıntısı yüzünden sağlam bir işe giremiyordum. İstediğim şirketler beni kabul etmiyor, ya da komik maaşlar öneriyordu ve benim o maaşla geçinmem imkansızdı. Dayım halen harçlığımı bol bol verdiğinden, iyi bir iş bulana kadar aramaya devam ediyordum. Tabi bu süreçte, evde eskisinden fazla takılmaya başlamıştım ve dolayısıyla komşularımla da biraz tanışmıştım.

Binada oturanların hepsi varlıklı insanlardı. Komşularımdan Aynur abla, 30’lu yaşlarda ve çok bakımlı bir kadındı. Aynur ablanın kocası Halit abi ise 50’li yaşlardaydı ve gerçekten çok zengin bir adamdı, bir o kadar da babacandı. Bunların bir kızı vardı, Burcu, 17 yaşında Liseli bir çıtırdı. Burcu, siyah saçlı, beyaz tenli, yaşına göre dolgun göğüsleri ve kalçaları olan harika bir kızdı. Rahat yetiştiği hemen belli oluyordu, hep açık kıyafetler giyer, annesi veya babası giyim yönünden onu kısıtlamazdı. Burcu’nın o insanı çıldırtan götüne bitiyordum resmen.

Cuma akşamıydı, evde oturmuş bira içiyordum. Kapım çalındı. Kapıyı açtığımda, karşımda, şıklığıyla binadaki tüm kadınlara taş çıkartan Aynur abla ve kızı Burcu duruyordu. Aynur abla, “Nasılsın Emre? Müsaitsen biraz konuşabilirmiyiz?” dedi. Hemen içeriye davet ettim. Oturunca, “Senden bir ricam var Emre, Burcu da senin bitirdiğin bölümü istiyor ve seneye sınava girecek. Onu çalıştırırmısın?” dedi. Ben hiç düşünmeden, “Tabii ki çalıştırırım Aynur abla!” dedim ve hangi günler müsait olduklarını sordum. Aynur abla, “Cumartesi ve Pazar günleri, saat 11:00’den sonra çalıştırırsın!” dedi. Biz konuşurken, Burcu’nın telefonuna bir mesaj geldi ve izin isteyerek kalktı gitti. Aynur abla, “Gitmesi iyi oldu, seninle ders ücretini konuşacaktım, Burcu’nın parasal konuları duymasını istemiyorum!” dedi. Ben, “Ne ücreti efendim, ücret falan istemem, hatırınız yeter, komşuyuz!” dedim.

Aynur abla, “İstemeyeceğini biliyorum, ama sende hatırım varsa ücretini alırsın. Haftalık 500 Lira uygun mu?” dedi. “Gerçekten ücret istemiyorum, hem o para çok çok fazla!” dedim. Ama Aynur abla, “İtiraz istemiyorum!” dedi ve kalktı, giderken de extradan 300 Lira bıraktı, “Bu da şimdiden sana teşekkür ücretimiz olsun!” diyerek gitti. Benim bu paranın hakkını vermem için kendimi iyi yormam gerekecekti. Yarınki ilk dersimde zinde olmak için, bira içmeyi bırakarak, saat gece 22:00’ye gelmeden yattım.

Cumartesi sabahı erkenden kalktım, duşumu aldım, traşımı oldum, en güzel kıyafetlerimi giyindim, parfümümü sıktım ve iyi bir kahvaltı yaptım. Ne de olsa ilk öğretmenliğime başlayacaktım. Saat tam 11:00’de karşı dairede oturan Aynur ablaların ziline bastım. Kapıyı bana Aynur abla açtı, “Hoşgeldin Emreciğim, geç, Burcu içerde, odasında!” dedi. Kapısını tıklatıp içeriye girince Burcu’yı gördüm, altına kısa bir etek, üstüne de yeşil bir tişört giymişti. “Hoşgeldin!” diyerek ayağa kalktı, tokalaşmak için elini uzattı. Yanaklardan öpüşürken parfümü beni tahrik etmişti. Dün annesiyle bana geldiklerinde gayet soğuk ve resmi davranan Burcu’nın, şimdiki bu samimiyetine hem şaşırmıştım, hemde sevinmiştim doğrusu. Annesinin babasının yanındayken uslu kız çocuğunu oynuyordu bu Burcu!

Derse hemen başladık. Aynur abla da sürekli bize çay, bisküvi falan getiriyordu. Annesi odaya girdiğinde Burcu hemen ciddileşiyor, annesi odadan çıkınca ise saçıyla başıyla oynuyor, gözlerimin içine bakarak dudaklarını ıslatıyordu. 2 saat kadar çalıştıktan sonra dersi bitirdim ve “Bugün bu kadar yeter, yarın yine aynı saatte gelirim ve bu konuyu bitiririz, sana ödev veririm, öbür haftaya da kontrol ederim!” dedim ve kalktım. “Tamam!” diyerek yine tokalaştı ve yanaktan öpüştük. Odasından çıktığımda, Aynur abla sordu, “Nasıl, kapacak mı birşeyler?” diye. Ben de, “Gerçekten zeki bir kız, kendini biraz daha verirse istediği bölüme girer!” dedim ve vedalaşıp ayrıldım ordan. Eve gittiğimde Burcu’yın o götünü düşünerek 2 posta 31 çektim ve yarım kalan uykuma devam ettim.

Pazar günü yine saat 11:00’de gittim. Bu sefer kapıyı bana Burcu açtı ve hiç tokalaşmadan, yanaktan öpüşmeden, “Gel Emre abi, biz de kahvaltıdaydık!” dedi. İçeriye girip, Halit amcaya, “Kahvaltınızda rahatsız etmek istemezdim, olmazsa gideyim, birazdan gelirim…” dedim. Ama Halit amca ayağa kalkıp, “Gel otur oğlum, kahvaltı yap bizimle! Zaten birşeyler konuşacağım senle!” dedi ve zorla oturttu.

Burcu bana da tabak koyarken, evde kahvaltı yaptığımı, sadece bir bardak çay içebileceğimi söyledim. Burcu’ya kaçamak bakışlarla bakıyordum. Yine kısacık bir etek giymişti, gerçi kalçalarını tümden kapatıyordu, ama yine de tahrik ediciydi. Burcu’ya bakarken annesine babasına yakalanmamak için, bakışlarımı mutfaktaki eşyalara yönlendirmiştim. Halit amca söze girdi, “Emreciğim, biliyorsun benim Almanya’da bir şirketim var. Yakında Almanya’ya gitmem gerekiyor. Sen saygılı ve güvenilir birisin, Aynur ablan ve Burcu sana emanet, ben yokken göz kulak ol onlara, tamam mı?” dedi. “Tamam Halit amca, merak etme sen!” dedim. Burcu’nın kahvaltısı bitince, derse başlamak için odasına geçtik.

Derse başladık, ama Burcu yine saçıyla başıyla oynamaya başlamıştı. Burcu verdiğim soruları çözerken, ben de Burcu’nın tişörtüne zor sığan göğüslerini kesiyordum. Bir ara Burcu kalemini düşürdü ve kalem dolabın altına doğru gitti. Burcu kalkıp, resmen önümde domalarak, kalemi almaya çalıştı. Altına giydiği tanga külotuna kadar görüyordum ve benim yarak çadırı kurdu tabii. Biraz aradıktan sonra kalemi buldu. Bana bakarak sinsice güldükten sonra yerine oturdu ve tekrar derse devam ettik. Ama benim aklım o tangalı götünde kalmıştı.

Yaklaşık 45 dakikadır ders yapıyorduk ki, Aynur abla beni çağırdı. Şık bir kıyafet giymiş, makyaj yapmış, süslenmiş püslenmişti. “Emreciğim, biz çıkıyoruz, Halit’in bir akrabasının düğününe gideceğiz, siz çalışmaya devam edin!” dedi ve elindeki zarfı verdi, “Ücretin burada!” dedi. Zarfı aldım, teşekkür edip Burcu’nın yanına geri döndüm. Dış kapının kapanma sesiyle birlikte, Burcu hemen kalktı, “Kısa bir ara verebilirmiyiz, birşeyler içmek istiyorum!” diyerek odadan çıktı. Az sonra da seslendi, “Mutfağa gelsene, sen ne içmek istiyorsun?” diye. Kalktım gittim yanına. Dolaptan kola çıkarmıştı. “Ben de kola içeyim ozaman.” dedim. Bana da bir bardak doldurup verdikten sonra pencereden baktı, “Gittiler! Dur, kolanın içine biraz babamın viskisinden koyalım! Bizimkiler yokken ara sıra yapıyorum, çok güzel oluyor!” dedi, cevabımı beklemeden salona gitti.

Viski şişesini kaptı geldi, ikimizin kolasına da biraz viski ekledi. Büyük bir yudum aldıktan sonra, “Sigaran varmı, versene, yanında iyi gider!” dedi. Yanılmamıştım, annesinin babasının yanında uslu kızı oynuyordu. Ama bu kız fırlamanın önde gideniydi, Şeytana pabucunu ters giydirirdi. Sigara paketini ve çakmağı cebimden çıkardım, “Annen baban biliyor mu içtiğini?” diye sordum. “Manyakmısın, bilmiyorlar tabii ki!” deyip paketi ve çakmağı elimden aldı ve “Uyuzluk yapıp söylemeyeceksin dimi?” diyerek bir sigara yaktı. Bir fırt çekip dumanı üfledi ve yaktığı sigarayı bana verdi, kendine birtane daha yaktı. İyice kanaat getirmiştim, bu kızdan herşey beklenirdi. Sigaralarımızı ve viskili kolalarımızı içerken, “Keşke okuldaki hocalar da senin gibi olsa, çok kafa adamsın, üstelik çok yakışıklısın!” dedi. “Teşekkür ederim, ama şimdi dersimize dönelim, hadi söndür sigaranı!” dedim. Sigaralarımızı söndürüp, içeceklerimizi bitirdik ve dersin başına döndük.

Bir saat daha çalıştıktan sonra, ödevlerini verdim ve gitmek için izin istedim. Burcu beni kapıya kadar uğurlamak için önümden gidiyordu. Koridorda götünü kıvırtarak yürürken, benim yarak yine çoktan kalkmış, çadırı kurmuştu. Tam dış kapıya yaklaşırken Burcu (kasıtlı olarak) birden durunca, ben de onun arkasına yaslanmak zorunda kaldım ve direk gibi dikilmiş yarağım götüne dokundu. Burcu, “Biliyordum!” diyerek döndü ve elini önüme attı, pantolonumun üstünden sikimi tuttu. Ben şaşkınlıktan birşey diyemeden, Burcu kemerimle pantolonumun düğmesini açarak, elini boxerimden içeriye soktu ve yarrağımı okşamaya başladı.

Afallamam geçince Burcu’nın dudaklarına yumuldum. Düne kadar götünü düşünerek 31 çektiğim kızla sevişmeye başlamıştım. Acayip tahrik olmuştum ve yarrağım da Burcu’nın elinde zonkluyordu. Burcu öpüşmeyi bırakıp, “Rahatlatalım şunu!” dedi, pantolonumu boxerimle birlikte dizlerime kadar indirdi. Yarrağımı görünce şaşırmıştı, “Oha, bu ne böyle! Okuldakilerinkinden hem uzun hem kalın!” diyerek önümde çömeldi ve yarrağımı biraz inceledikten sonra ağzına alıp yalamaya, emmeye başladı.

Yarrağımı harika yalıyordu, acayip zevk alıyordum. Arada yarrağımı ağzından çıkartıyor ve 31 çekmeye başlıyor, o arada taşaklarımı yalıyordu. Yarrağımı tekrar ağzına aldığında fazla dayanamayacağımı anladım ve Burcunın kafasını iki elimle tutup kendime doğru çektim ve böğürerek ağzına patladım. Döllerimin çoğu gırtlağından direkt midesine gitti. Boşalmamın bitmesi oldukça uzun sürmüştü, Burcu tam bitti diye düşünürken yeniden fışkırıyordu döllerim. Küçücük ağzına büyük gelen yarrağımı gırtlağına kadar bastırdığım için, Burcu zorla nefes alıyor, öğürüyor, gözlerinden yaş geliyordu. Bacağımı çimdikleyince yarrağımı ağzından çektim.

Burcu derin bir nefes alıp, “Havyan, öldürecektin beni!” dedi. Ben tam özür dileyecekken, Burcu gülümseyerek, “Az kalsın boğuluyordum, birdaha yapma böyle!” dedi. Sonra yarağımın başına tükürdü ve yarağımı 31 çektirir gibi sıvazlamaya başladı. Gözlerime bakıp sırıtmaya başlayınca, “Ne oldu, neden sırıtıyorsun?” diye sordum. “Bunu okuldaki kızlara anlatsam inanmazlar amına koyum! Eminim hiçbiri böylesini görmemiştir!” dedi. Yarağımı biraz daha sıvazladıktan sonra, “Hadi yıkayalım şunu, işimiz bitmedi daha bununla!” dedi. Ben pantolonumu ve boxerimi tamamen çıkardım ve banyoya gittik. Ben yarrağımı yıkarken, Burcu da ağzını yüzünü yıkadı. Ardından elimden tutarak beni odasına götürdü.

Beni ittirerek sırtüstü yatağa yatırdı. Ardından bacaklarımın arasına geldi ve yatakta domalarak, inik yarrağımı yalamaya başladı tekrardan. Ben arada başımı kaldırıp Burcu’nın yalayışına bakıyordum. Burcu bir süre yarrağımı yalayıp kaldırdıktan sonra bıraktı ve gömleğimin düğmelerini çözmeye başladı.(Tanışmak isteyen ciddi sır tutabilen bayanlar msn adresim [email protected]
/* */ ekleyin tanışalım bayanlar)Ben bu arada doğruldum ve Burcu’nın üzerindeki tişörtü çıkartarak, südyeninin üstünden göğüslerini okşamaya başladım. Dik ve beyaz göğüsleri, çoğu yetişkin kadınınkinden daha büyük ve güzeldi. Südyenini çıkarttım ve göğüslerini yalamaya başladım. Göğüslerinin uçlarını yalıyor ve ısırıyordum. Bu arada Burcu’yı kaldırıp kucağıma oturttum ve kalçalarını yoğurmaya başladım.

Burcu’nın göğüslerini bir süre yaladıktan sonra önümde çömelttim ve yarağımı göğüslerinin arasına sokarak git gel yapmaya başladım. Sonra Burcu’yı elinden tutup kaldırdım ve yatağa yatırdıktan sonra eteğini çıkarttım ve külotunun üstünden amıyla oynamaya başladım. Bir süre amını külotunun üzerinden yaladıktan sonra külotunu çıkardım. Pespembe ve yeni traşlanmış bir amı vardı, hemen yalamaya başladım. Şimdiden amı sulanmıştı bile. Amını yalarken arada klitorisini emiyor, yalıyor ve dil atıyordum. Burcu kudurmuş gibi inliyor, “Hadi yarağını sok!” diyordu. Yarrağımın başını tükürükleyip amına getirdim, ama o anda bakire olup olmadığı aklıma takılınca geri çektim ve “Bakire misin?” diye sordum. “Hayır değilim, sok hadi!” dedi.

Burcu’nın amına yarrağımı yeniden dayadım ve tam yüklenecekken, “Seninki çok büyük, lütfen yavaş sok!” dedi. “Tamam!” dedim ve yarrağımı yavaş yavaş içine sokmaya başladım. Her ilerleyişimde, Burcu biraz daha yüksek sesle inliyordu. Ve en sonunda kökünü buldum. O anda Burcu sırtıma tırnaklarını geçirmiş, bacaklarını belime dolamış, beni kendine çekiyor ve hareket etmemi engelliyordu. İçinde biraz bekledikten sonra alışmış olmalı ki gevşedi. Yavaş yavaş içinden çıkmaya başladım ve tekrardan girdim. Alıştıra alıştıra amını sikmeye başladım. Burcu arada dirsekleriyle destek alarak kafasını kaldırıp beni izliyor, bazen de dayanamayıp geri yatıyordu. Dibine kökledikçe inlemeleri çığlıklara dönüşüyordu. Bacaklarını omzuma aldım sikmeye devam ettim. Sertçe amına sokuyor ve ona çığlık attırıp, çığlık atışını izliyordum.

15 dakika kadar amını öyle siktikten sonra içinden çıktım. Burcu’yı yataktan kaldırdım ve önümde domalttım, çıkık kalçaları daha da çıktı. Kalçalarını tutarak yarrağımı yine amının deliğine dayadım. Yarrağıma alışmıştı amı artık, bir hamlede kökledim. Burcu yine bir çığlık attı. Ben yavaş yaavaş pompalamaya başladım. Az sonra Burcu, “Daha sert, daha hızlı!” gibi sözler söylüyordu. Ben tabii hemen hızlanmaya başladım. Sertçe sikiyordum. Yarrağımı her köklediğimde kalçaları sallanıyor ve dalgalanıyordu. Bir süre sonra Burcu titremeye başladı ve Orgazm oldu.

Benim ise daha boşalmaya niyetim yoktu. Burcu’nın amından çıktım ve yarrağımı ağzına vererek yalatmaya başladım. Burcu yarrağımı yalarken ona sordum, “Arkadan yaptın mı hiç?” diye. “Hayır, yapmadım!” dedi. “Yapmak istermisin?” dedim. “Bilmem ki, acıyor diye duydum!” dedi. “Korkma acımayacak, söz!” dedim. Önce götünü yalayacaktım, onun için Burcu’yı sırt üstü yatırarak, bacaklarını açıp kendisine doğru ittirdim. Nasıl yaladığımı görmesini istedim. Bu pozisyonda göt deliği iyice meydana çıkmıştı. Bir elimle amıyla oynarken, göt deliğini yalamaya başladım. Burcu acayip zevk alıyor gibi görünüyordu.

Götünü bir süre yaladıktan sonra, Burcu’nın pozisyonunu hiç bozmadan, yatağın başucuna uzandım, annesinin kremlerinden birini kaptım ve kremi göt deliğine yedirmeye başladım. Biraz da yarağımın başına sürdükten sonra, yarrağımı göt deliğine dayadım. Azıcık bastırmamla birlikte, yarrağımın başı rahatça götüne girdi. Burcu’nın yüzü ekşiyince durdum ve “Acıdı mı?” diye sordum. “Biraz acıdı!” dedi. “Dayanamayacaksan vaz geçelim istersen?” dedim. “Hayır, devam et! Okuldaki kızlar alışınca çok zevk verdiğini söylüyorlar! O orspular alıyorsa ben de alırım!” dedi. “Peki!” dedim ve sertçe bastırarak kökünü buldum. Ama o anda Burcu’dan öyle bir çığlık çıktı ki, hemen elimi ağzına kapamak zorunda kaldım.

Elimle ağzını kapadığım Burcu’nın kocaman açılmış gözlerine bakarak götüne sertçe pompalıyordum. Burcu ısırınca elimi çektim, çekmemle birlikte de hayatımda hiç bir kızdan kadından yemediğim küfürleri yedim. “Amına koyduğumun ibnesi! Orospu çocuğu! Piç kurusu! Yavşak götveren…!” diye, bildiği tüm küfür repertuarını sıralıyordu. Birden tepem öyle bir attı ki, Burcu’nın saçını elime doladığım gibi asılarak, “Sus anasını siktiğimin orospusu!” dedim. Hem saçını çekiyordum, hem de götüne sert sert pompalıyordum. Tutturduğum tempoyla Burcu’nın götünü sikerken, klitorisiyle de oynuyordum. Çığlıklar, iniltiler, ahlamalar, ohlamalar, küfürler ve Burcu’nın orgazmları birbirine karışmıştı.

Yarım saat içinden çıkmadan götünü siktim ve boşalacağımı anlayınca götünden çıktım ve Burcu’nın baş ucuna doğru kayarak, yüzüne boşaldım. Yarağımdan çıkan son damla dölden sonra kendimi yatağa attım. Yorulmuştum. Burcu da bitmişti.

Biraz dinlenip, nefes alıp vermesi düzelince, Burcu yüzündeki dölleri parmağıyla sıyırıp ağzına götürüp yalamaya başladı. Parmağındaki dölü her yaladıktan sonra, “Mmmmmh!” diyor ve sırıtıyordu. Herhalde götünün acısı geçmiş olmalıydı, “Ne sırıtıyorsun yine, hoşuna gitti galiba?” dediğimde, “Kaç kez orgazm oldum hatırlamıyorum! Bu zamana kadar sikiştiklerimin içinde en iyisi sendin. Harika sikiyorsun! Hem yarrağın büyük, hem de erken boşalmıyorsun!” gibi sözler söyleyerek beni övüyordu.

İkimiz de terden yapış yapıştık. Burcu’yı elinden tutup kaldırdım, banyoya götürdüm, birlikte duş aldık. Banyodan çıkınca biraz çıplak oturduk, öpüştük, elleştik. Herşey okadar güzel ve zevkliydi ki, hiç eve gidesim gelmiyordu. Gerçi vakit daha öğlendi ve annesi babası düğündeydi, ama ne olur ne olmaz, erkenden gelecekleri falan tutabilirdi. O şekilde yakalanırsak hiç iyi olmazdı. Onun için giyinip, istemeye istemeye evime gittim. Halen yorgunluk hissettiğim için, hemen kendimi yatağıma atarak güzel bir uyku çektim.

Gece saat 21:00 gibi kalktım. Lavaboda yüzümü yıkarken kapı çaldı…

Kapıyı açtığımda Burcu elinde bir poşetle karşımda duruyordu. Şaşırmıştım, “Hayırdır?” dedim. Gülerek, “Beni içeri davet etmeyecekmisin?” dedi. Hemen içeriye aldım ve salona geçtik. Burcu’nın yürüyüşü değişmişti, “Oklava yutmuş gibi yürüyorsun!” diyerek takıldım. O da, “Oklava yutmadım, ama oklava gibi yarrak yedim amına koyum!” diyerek koltuğa yavaşça oturdu ve oturmasıyla birlikte, “Ahhh! Götüm acayip sızlıyor amına koyum!” dedi. Ben halen Burcu’nın niye geldiğini merak ediyordum, “Anlatsana, ne işin var bu saatte?” dedim. “Babamlar telefon etti, düğünden geç geleceklermiş. Ben de bu gece kızarkadaşımda kalacağım diyerek izin aldım! Bu gece burdayım, senin için sorun olmaz dimi?” dedi. “Niye sorun olsun ki?” dedim. “Ne bileyim, sevgilin falan gelmez dimi?” dedi. “Yok, sevgilim falan yok!” dedim. Burcu bu cevabıma sevinmişti, “İyi iyi! Bak ne getirdim!” diyerek elindeki poşeti verdi.

Burcu bana gelmeden önce markete uğramış, en kalitelisinden bir şişe Viski almış. Ben de kalkıp mutfakta, meze, çerez falan hazırladım, buz ve kola getirdim. Masayı kurup içmeye başladık. Burcu’ya sordum, “Yarın Pazartesi, sen okula gitmeyecekmisin?” diye. “Yok ya gitmeyecem amına koyum! Okulun kapanmasına 3 hafta falan kaldı, zaten herkes asıyor okulu!” dedi. İçkilerimizi yudumlarken, ben bir elimi Burcu’nın bacağına, amına yakın bir yere koyup okşamaya başladım. Yarağım sertleşmişti. Arada sırada öpüşüyorduk ve içmeye devam ediyorduk. İçkinin verdiği rahatlık ikimizde de hissediliyordu. Burcu da elini önüme atmış, yarağımla oyunuyordu. Bir ara gözlerimin içine sinsi sinsi bakıp sırıtarak, “Bir kız daha istermisin?” dedi.

Bu soru kaşısında afallamıştım. “Ne kızı?” diye sorduğumda, Burcu, “Sikmek için diyorum, bir kız daha istermisin diye soruyorum!” dedi. Cevap vermeden önce Burcu’nın ne yapmaya çalıştığını çözmeye çalışıyordum. Burcu bu birkaç saniyelik suskunluğumu başka birşeye yorumlamış olmalı ki, “Bana bak, sen de beni siken herkes gibi, bana aşık olduğunu, beni sevdiğini falan söyleyip herşeyi piç etme amına koyum! Çağırayım mı kızı, ne diyorsun?” dedi. Bende artık film kopmuştu, “Çağır gelsin amına koyum!” dedim. Burcu hemen telefonunu aldı ve birini aradı, “Bizim dairenin tam karşısındaki daireye gel!” dedi. Burcu telefonu kapatınca, “Kim bu gelecek kız?” diye sordum. “Gizem, okuldan bir arkadaşım, iki sokak ilerde oturuyor. Güzel kızdır, esmer güzeli. Taş gibi de götü var orospunun!” dedi.

Burcu bu dediğiyle beni iyice heyecanlandırmıştı. Ben gelecek kızı merakla beklerken, Burcu’yla ufaktan içkimizi yudumluyor ve öpüşmeye, elleşmeye devam ediyorduk. Aradan 15-20 dakika falan geçtikten sonra nihayet kapının zili çaldı. Heyecanla kalkıp kapıyı açtığımda, karşımda 1.80 boylarında, esmer, büyük göğüsleri ve çıkık kalçaları olan acayip çekici bir kız duruyordu. “Merhaba ben Gizem, Burcu burada mı?” dedi. Nerdeyse güzelliği kaşısında dilim tutulacaktı, zor bela, “Evet, içerde, geç!” diyebildim. Burcu da bu arada Gizemi karşılamak için salonun kapısına kadar gelmişti, “Nerde kaldın orospu, sana taş gibi yarrak buldum!” dedi ve Gizem’in dudaklarına yumuldu. İkisinin de elleri birbirinin kalçalarını okşayarak, ayakta 3-4 dakika dudak dudağa öpüştüler. Ben yanlarında dikilmiş, hayretle bu manzarayı seyrederken, o kadar tahrik olmuştum ki, benim yarrak anında çadırı kurmuştu. İzlerken nerdeyse boşalacaktım.

Burcu Gizem’le öpüşmeyi bırakıp, elini eşofmanıma attı, boxerimle birlikte indirdi ve yarrağımı ortaya çıkardı. Yarağımı tutup, Gizem’e, “Nasıl, dediğim kadar varmıymış?” diye gösterdi. Gizem de, “Harbiden kalınmış!” diyerek, elini yarrağıma attı ve sıvazlamaya başladı. Gizem yarağımla ilgilenirken, Burcu da şimdi benle öpüşüyordu. Salonun girişinde ayaktaydık, Burcu solumda, Gizem sağımda dikiliyordu. Bir elim Burcu’nın götünde, diğer elim de Gizem’in götündeydi. Sonra Gizem yere çömelip yarrağımı yalamaya başladı. Saçlarını tutup Gizem’in kafasını yarrağıma doğru bastırıyordum. Gizem de Burcu gibi 17’sinde anca vardı, ama 40 yıllık orospular gibi profesyonelce yalıyordu yarağımı. Burcu da benle öpüşmeyi bırakıp çömeldi, o da yalamaya başladı. İki tane fıstık gibi kız önümde çömelmiş, yarağımı yalamak için yarışıyordu sanki. Müthiş bir manzaraydı.

Müdahale etmesem beni boşaltana kadar yalayacaklardı. İkisini de saçlarından tutup ayağa kaldırdım ve yatak odama götürdüm. Üzerimde kalan tek parça giysi olan tişörtümü de çıkarıp, soyunmakta olan kızlara yardım ettim. Onlar da benim gibi çırılçıplak kalınca, ben ortalarında olmak üzere yatağa uzandık. Bir Gizem’in göğüslerini, bir Burcu’nınkileri yalıyordum. İkisinin de göğüsleri sert ve dimdiktiler. Sonra Gizem’i yüzüstü yatırdım ve kalçalarını okşamaya, yoğurmaya başladım. Gizemin pamuk gibi beyaz götü vardı, resmen hayran kalmıştım. Dayanamadım, poposuna birkaç şaplak attım, anında kızarmıştı. Kızaran yerlerini öpüyor, hafif hafif ısırıyordum. Gizemi tekrar sırt üstü çevirdim ve amını yalamaya başladım. O sırada Burcu yine Gizem’le öpüşmeye başladı. Gizem zevkten uçuyor olmalıydı.

Az sonra Gizem Burcu ile öpüşmeyi bırakıp, “Yarrağını sok amıma, hadi!” dedi bana. Ben Burcu’ya sorarcasına baktım, Burcu anlamıştı derdimi, “Merak etme bakire değil, istediğin gibi sikebilirsin orospuyu!” dedi. Duymak istediğim şey buydu, yarrağımı Gizem’in amına getirip, bir hamlede soktum. Gizem ufak bir çığlık atınca, Burcu Gizem’e, “Sus orospu, kalın yarak diye ölüyordun ya amına koyum!” deyip, eliyle ağzını kapadı. Ben Gizemin amına girip çıkmaya başladığımda da, Burcu Gizem’in suratına otur gibi çömelip, amını ağzına dayadı. Burcu’ya 69 olmasını söyledim. Burcu yüzü bana doğru Gizemin üzerine yattı. Ben de yarrağımı Gizem’in amından çıkarıp Burcu’nın ağzına veriyor, yalatıp sonra yine Gizemin amına sokuyordum.

Gizem bir süre sonra inleyerek Orgazm oldu. Şimdi yarrağım vıcık vıcık olmuş amına daha kolay girip çıkıyordu. Gizemi biraz daha siktikten sonra amından çıktım. Burcu’yı, zevkten bayılmış gibi yatan Gizem’in yanına yatırdım ve amını yalamaya başladım. Burcu’nın amını yalarken göt deliğini de parmaklayarak açıyordum. Zaten sikim aşırı kaygan olmuştu, götünü biraz daha parmakladıktan sonra yarrağımı Burcu’nın göt deliğine dayadım ve ittirmeye başladım. Yarrağım götüne girerken Burcu çığlık atacak gibi olduysa da, parmaklarımı ağzına sokarak susturmaya çalıştım. (Tanışmak isteyen ciddi sır tutabilen bayanlar msn adresim [email protected]
/* */ ekleyin tanışalım bayanlar)Yarrağımın hepsini götüne soktup içinde biraz bekledim. Burcu’nın götü biraz alışınca sikmeye devam ettim. Her dibine kadar sokuşumda Burcu böğürür gibi ses çıkarıyordu. Bir süre sonra Burcu’nın götünden çıktım ve amına girmeye başladım. Arada bir amından çıkıp götüne, götünden çıkıp amına sokuyordum ve Burcu bundan acayip zevk alıyordu. Burcu Orgazm olunca, ben de fazla dayanamadım ve göbeğine, göğüslerine doğru fışkırarak boşaldım.

Burcu yarağımı yalayıp temizledikten sonra, banyoya duş almaya gitti. Gizem’i kendime doğru çekip yüzüstü çevirdim ve kalçalarını öpmeye başladım. Yastıklardan birini karnının altına koydum. Götü dikilmişti şimdi, götünün yanaklarını ayırıp, göt deliğini yalamaya başladım. Yarağım yeniden sertleştiğinde Gizem’in muhteşem götünü de sikecektim. Dilimi götüne her soktuğumda, Gizem zevk aldığını belli eden inlemeler çıkarıyordu. Daha sonra dilimin yerini parmağım aldı. Daha önce götten siktirdiği hemen belli oluyordu, iki üç parmağımı sokuyordum ve gıkı çıkmıyordu. Gizemin götünü parmaklarken, Burcu da duşunu almış yanımıza gelmişti. Burcu Gizem’in poposuna bir şaplak atıp, “Hadi iyisin orospu, götten de yiyeceksin!” dedi. Parmaklamayı bırakıp, Burcu’ya Gizem’in götünü yalattırmaya başladım ve bir süre öyle izledim. Acayip tahrik ediciydi, yarrağımın yeniden sertleşmeye başladığını hissediyordum.

Sonra Burcu’nın saçlarını elimle toplayıp, yarrağımı ağzına verdim ve sakso çektirmeye başladım. Yarrağım iyice kalktıktan sonra Burcu’ya Gizem’in götünün yanaklarını ayırmasını söyleyip, Gizemin götüne yanaştım. Yarrağımın başını göt deliğine dayayıp bir hamlede soktum. Yanılmamıştım, Gizem’in götü yarak yemeye alışıktı, ağzından sadece derin bir, “Ohhhh!” çıkmıştı. Kasıklarından tutarak Gizem’in götünü sikmeye başladım. Burcu arada sırada yarağıma ve Gizem’in göt deliğine tükürüyordu. Bir ara Burcu arkama elini atıp, taşaklarımı avuçladı ve yoğurmaya başladı. Müthiş bir duyguydu, acaip zevk alıyordum ve gittikçe hızlanıyordum. Gizemin götünü saatlerce sikmek isterdim, fakat fazla dayanamadım ve böğürerek götüne boşaldım. İçinde biraz daha kalıp götünden çıktım ve kendimi yatağa attım. Gizem halen ufak ufak inliyordu. Biraz dinlendikten sonra Gizem’le duşumuzu aldık. Sonra üçümüz birlikte yatarak uyuduk.

Sabah mutfaktan gelen çatal kaşık tabak sesleriyle uyandığımda yatakta tek başımaydım. Biraz sonra kızlar gelip beni kahvaltıya çağırdılar. Üzerlerinde sadece tişört ve altlarında tangaları vardı. Kalktım, boxerimi giydim, elimi yüzümü yıkayıp mutfağa geçtim, beraber kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan sonra bunları birer kez daha siktim ve gönderdim.

Akşama doğru Burcu beni aradı ve damdan düşer gibi, “Sana iş buldum, hemde babamın burdaki şirketinde!” dedi. Ben de, “Teşekkür ederim, ama torpille gireceğim bir işi kabul edemem!” dedim. Burcu, “Yapma işte böyle amına koyum! Hem torpil değil ki bu! Bu sabah sen uyurken Gizem’le ortalığı biraz toprlayalım dedik, salonda senin şirketlere gönderdiğin bir müracaat formunu bulunca, yanıma aldım ve bugün babama gösterdim. Babam da okuyup, vasıflarını uygun buldu ve seni işe almaları için personel şefine talimat verdi, 3.500 TL maaşla başlayacaksın! Çarşamba günü personel şefiyle usulden bir mülakat yapacaksın! Tamam mı?” dedi. Bir süre düşündükten sonra kabul ettim.

Çarşamba günü Halit amcanın Ataşehir’deki şirketine giderek personel şefiyle görüşmeye girdim. Oradaki mülakatı da geçtikten sonra, Burcu’nın dediği gibi 3.500 TL maaşla işe başladım. Artık her gün işe gidiyordum ve düzenli bir hayatım olmuştu. Dayımı da arayarak, artık işe girdiğimi haber verdim. Dayım çok sevindi.

Bir ay falan sonra, Halit amca beni evlerine akşam yemeğine çağırdı, konuşmak istediği bir konu varmış. Yemekte Halit amca, “Emreciğim, bizimkiler yaz tatiline gitmek için yanıp tutuşuyorlar, ama ben yarın Almanya’ya gitmek zorundayım. Sana şirketten izin çıkartacağım ve sen bizimkilerle 2 haftalık bir tatile çıkacaksın, tamam mı? Merak etme tatil süresince maaşın devam edecek!” dedi. Ben hemen, “Tamam Halit bey!” dedim. O da, “Sadece işyerinde Halit bey dersin, burada Halit amca diyebilirsin!” dedi. Tatile bir hafta sonra çıkacaktık.

İşe başladığımdan beri Burcu’yı (veya Gizem’i) birdaha sikememiştim, azgınlıktan kuduruyordum resmen. Ama tatile çıkınca ilk fırsatta çok fena sikecektim Burcu’yı!

Sonunda tatile çıkacağımız gün gelip çatmıştı. Sabah saat 6:30 gibi uyandım. Bavulum zaten hazırdı. Duşumu alıp giyindikten sonra, söz verdiğim gibi saat tam 7:00’de Burcu’ların ziline bastım. Kapıyı bana Aynur abla açtı ve şok oldum o anda. Aynur ablanın üstünde tek parça kırmızı bir gecelik vardı. “Hoşgeldin Emreciğim, gel içeriye!” dedikten sonra, arkasını dönerek banyoya doğru yürüdü. Kalçaları ve tanga külodu gecelikten harika bir şekilde belli oluyordu. Ben içeriye geçtim ve kapıyı kapadım. Aynur abla, “Ben banyoya giriyorum canım, sen de Burcu’yı kaldır!” dedi. “Tamam Aynur abla!” diyerek Burcu’nın odasına gittim. Kapısı aralıktı.

Burcu kısa bir pijama altı ve askılı bir bluzla yatıyordu. Kalçalarını iyice geriye attığından, götünün şekli davetkar bir halde meydana çıkmıştı. Burcu’nın kalçasını avuçlayıp biraz okşadım ve pijama üzerinden poposuna bir öpücük kondurup, arkasına yattım. Pantolonumun önüne çadırı kurmuştu, yarrağımı kalçalarına dayayarak, kulağına, “Burcu! Hadi uyan!” diye seslendim. Burcu dönüp, “Uyanığım zaten, kapının zilini çaldığında uyandım!” dedi sırıtarak. Birkaç dakika yatakta öpüştük, elleştik. Banyodan gelen su sesi kesilince kalktık salona geçtik. Aynur abla banyodan bornozla çıktı ve giyinmek için yatak odasına gitti. Bu sefer Burcu girdi duş almak için. Az sonra Aynur abla giyinmiş halde odasından çıkarak, “Emreciğim hadi gel mutfağa, biz kahvaltıya başlayalım!” dedi. Burcu da duşunu aldıktan sonra geldi kahvaltıya katıldı.

Kahvaltımız bitmek üzereyken Aynur ablaya telefon geldi. Aynur abla, “Tamam, iniyoruz!” deyip telefonu kapadıktan sonra hep beraber bavulları alıp aşağıya indik. Şirket çalışanlarından bir eleman güzel bir araba getirmiş aşağıda bekliyordu, arabayı Aynur anlaya teslim edip gitti. Biz bavulları yerleştirdikten sonra, Aynur abla direksiyona geçti. Ben de ön tarafa, Aynur ablanın yanına binecektim ki, “Araba kullanırken yanımda bir erkek olursa sinirli oluyorum!” diyerek arkaya binmemi istedi. Bu benim Burcu’yla oynaşma fırsatımı arttırmıştı, ama fazla birşey yapamazdık, Aynur abla aynadan görebilirdi.

Yolculuğa başladıktan yarım saat sonra, Burcu Laptopuna kulaklık takıp, kulaklığın bir tanesini de bana verdi, diğerini kendi taktı. Böylece filmin sesi annesine duyulmuyordu, pornofilm izlemeye başladık. Burcu’daki porno arşivi benim bilgisayarda bile yoktu. Ben sağ tarafta oturuyordum, Laptop Burcu’nın kucağındaydı ve ben rahat seyredeyim diye Burcu bana doğru yanaşmıştı. Annesi aynadan baksa bile benim sadece belden yukarımı görebilirdi. Filmi izlerken yarrağım kazık gibi oldu. Fermuarı açarak yarrağımı çıkarttım, Burcu da annesine çaktırmadan elini attı, yarrağımı okşamaya başladı. Okadar heycanlıydı ki, boşalmamak için zor tutuyordum kendimi.

Ama sonunda fazla dayanamayacağımı anlayıp Burcu’nın elini çektim sikimden ve kola içmek için yanımıza almış olduğumuz karton bardaklardan birini alıp içine boşaldım. Yarağımı yerine yerleştirip fermuarımı kapadım. Tam elimdeki döl dolu karton bardağı çöp poşetine atacaktım ki, Burcu bardağı elimden aldı ve “Kola doldururmusun Emre abi?” dedi. İnanamıyordum, bu kız şeytana pabucunu ters giydiriridi resmen. Doldurdum kolayı, fırlama Burcu da gözlerime baka baka içti hepsini. Sonra da Filmden sıkıldığını söyleyerek Laptopu benim kucağıma verdi ve kendisi sol tarafa, tam annesinin koltuğunun arkasına yanaşıp, dışarıyı seyrerdiyormuş gibi yaparak, elini amına attı ve okşamaya başladı. Orgazm olana kadar da devam etti. Sonra uslu uslu oturduk.

2 saattir yoldaydık. Aynur abla, “Emre çok yoruldum, gel sen kullan biraz!” dedi ve arabayı kenara çekti. Yer değiştirdik, arabayı ben kullanmaya başladım. 2 saate bir yer değişerek, en sonunda Antalya’daki otele vardık. Halit amca hepimize ayrı ayrı birer oda tutmuştu, hiç bir masraftan kaçınmamıştı. Hemen odalarımıza çıktık. Odalarımıza yerleştikten sonra Aynur ablanın odasında buluştuk. Aynur abla, “Ben aşağıda bir masaj yaptıracağım, ardından gelir uyurum. Siz ne yapacaksınız?” dediğinde, biz de, “Dışarı çıkar dolaşırız herhalde, belki biraz havuza girer geliriz.” dedik.

Aynur abla odadan çıkar çıkmaz, ben Burcu’nın üstüne atladım. Burcu zaten yatakta oturduğu için hemen üstüne yatarak göğüslerini avuçladım ve bu arada öpüşmeye başladık. İkimiz de uzun zamandır sikişmemiştik ve yanıyorduk. Arabadaki boşalma beni kesmemişti ve bugün Burcu’yı evire çevire sikecektim. Burcu’nın hemen üstündeki bluzü çıkarttım ve südyensiz göğüslerine yapıştım. Göğüslerinin her yerini yalamaya başladım. Uçlarını arada bir sıkıyordum ve bir elimi de kısa eteğinin içine sokmuştum, külodunun üstünden amıyla oynuyordum. Göğüslerini bırakıp dudaklarına geçtim tekrardan ve yine ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Sonra Burcu benim pantolonumun düğmesini açarak çıkarttı ve boxerımı da indirerek sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı.

Harika bir şekilde yalıyordu ve sikimin hepsini boğazına kadar alıp bastırıyordu. Çıkan sesler beni daha fazla zevke getirmişti ve ben de Burcu’nın başından bastırarak daha sert yalamasına yardım ediyordum. Burcu sikimi öyle 5 dakika kadar yaladı ve ardından Burcu’yı tekrardan yatağa çıkartarak mini eteğini tek hamlede çıkarttım. Külotunu da yırtarcasına çıkarttıktan sonra hemen amına yumularak yalamaya başladım. Amı zaten ıslanmıştı ve ben yalamaya başlayınca Burcu iyice kendinden geçmeye başlamıştı.

Burcu’nın amının her yerini yalamaya çalışıyordum ve dilimlede içine giriyordum. Bir elimle klitorisiyle oynamaya başladım. Burcu ise kendini geriye atarak göğüslerini avuçlamış sıkıyordu. Burcu’nın amını yaladıktan sonra kalkarak yatağa yattım ve Burcu’yı üstüme alarak 69 pozisyonuna geldik ve öylece amını yalamaya devam ettim. Burcu da çılgınca benim yarrağımı yalıyordu. Burcu’nın amını yalarken arada göt deliğine de geçiyordum ve bu arada kalçalarını da okşuyordum. Burcu, “Hadi sok içime artık, dayanamıyorum!” deyince, ben hiç pozisyonumu bozmadan Burcu’yı bana sırtı dönük bir şekilde üstüme aldım. Sikimi amına soktuğum anda Burcu kendini bırakarak hepsini bir anda içine aldı.
Burcu orantısız bir şekilde inlemeye başladı ve ben de onun belinden tutarak hoplamasına yardımcı olmaya çalışıyordum. Arada o kadar şiddetli hopluyordu ki, yarrağım amından çıkıyor, ama Burcu eliyle hemen içine alarak hoplamaya devam ediyordu. Burcu bir süre daha öyle siktirdikten sonra orgazm oldu. Burcu orgazmın verdiği rahatlamayla biraz yorulmuştu, onu geriye doğru yatırarak öyle sikmeye başladım. Yorulsa bile sikişmek istiyordu Burcu. Bu da benim işime geliyordu, çünkü sikişsiz geçen kaç haftanın birikintisini atacaktım. Burcu’yı birazda öyle siktikten sonra üzerimden alarak yatağa sırt üstü yatırdım ve bir bacağını alıp omzuma koyduktan sonra amına geçirerek sikmeye devam ettim. Bu pozisyonda sertçe sikiyordum ve orgazmdan orgazma ulaştırıyordum Burcu’yı.
Sonunda ben de boşalacağımı anladım ve içinden çıkarak ağzına verdim sikimi. Ama ağzına boşalmayacaktım, sadece biraz zaman geçirmek istiyordum. Burcu yarrağımı yalarken ben de göğüslerini okşuyordum. Sonra yine amına geçerek yalamaya başladım. Amını biraz daha yaladıktan sonra, bu sefer Burcu’yı domaltıp, kayganlaşmış sikimi götüne dayadım ve bir hamlede soktum götüne. O esnada Burcu öyle bir, “Ahhhh!” çekti ki, içim gitti resmen. Yine de sertçe götüne pompalamaya başladım. Burcu’nın sıcacık ve dar göt deliğinin içinde deli gibi gidip geliyordum. Fakat artık fazla dayanacak halim kalmamıştı, en sonunda tamamen yüklenerek Burcu’nın götüne oluk oluk boşaldım. Bir süre öyle kaldık, sonra yatağa uzandık, birer sigara yaktık.
Sigaralarımızı içerken tedirgindim, Burcu’ya, “Annen gelip bizi böyle görmesin?” dedim. Ama Burcu hiç istifini bozmadan, “Annem şu anda kim bilir kimlere siktiriyordur kendini!” dedi. Ben tabii şok oldum, “Saçmalama!” dedim. Burcu bana bakıp güldükten sonra, “Ne sanıyorsun amına koyum? Babam sürekli iş nedeniyle ülke ülke, şehir şehir dolaşıyor, gittiği yerlerde sikmediği karı kız kalmamıştır! Annemin de rahatlaması için birileriyle sikişmesi şart, senenin 6 ayı sikişmeden duracak hali yok ya!” dedi. Ben ne diyeceğimi bilemez haldeydim. Burcu sigarasından bir fırt çektikten sonra başını göğsüme koyup, “Aslında annemin seninle sikişmesini çok isterim, senin annemi tam anlamıyla tatmin edeceğinden eminim!” dedi. Burcu’yı tanıdığım kadarıyla bu anlattıklarında gayet samimiydi.
Sigaralarımız bitince Burcu elbiselerini giyinmek için yataktan indi, ama ayağa kalkmasıyla yatağa oturması bir oldu. “Beni götten sikişinde hep böyle oluyorum amına koyum. Senden önce hiç götten yapmadığım için oluyor herhalde. Ama artık biraz daha az acıyor!” dedi. Ben hemen kalktım ve elbiselerini getirdim, önce onun giyinmesine yardım ettim, sonra ben de giyindim.
Annesinin odasından çıkmadan önce, otelin manzarasına bakmak için birlikte balkona çıktık. Otelin bahçesi çok büyüktü ve otelin özel plajına kadar uzanıyordu. Bahçede 3 adet de küçüklü büyüklü yüzme havuzu vardı. .(Tanışmak isteyen ciddi sır tutabilen bayanlar msn adresim [email protected]
/* */ ekleyin tanışalım bayanlar)Büyük havuzun kenarındaki bara ilişti gözüm, çok kalabalıktı, bir sürü bikinili hatun vardı. Burcu’ya hatunları gösterip, “Ben bu oteli çok sevdim, fıstık gibi hatunlar var!” dedim. Bu lafımın üzerine Burcu, “İstersen sana birkaç tane kız ayarlarım!” dedi. Burcu’ya bakınca, “Ne bakıyorsun öyle amına koyum? Ciddiyim!” dedi. Ben de, “Ayarla ozaman amına koyum!” dedim.
İkimizde de hem yol yorunluğu, hemde sikiş yorgunluğu vardı. Vakit te geç olmuştu, odalarımıza dağıldık. Duşumu aldıktan sonra, daha yastığa kafamı koyar koymaz uykuya dalmışım.