Sevgilim içerideyken ben dans hocasını beceriyordum

Dans Hocası Gözde

Merhabalar, “anlatacağım hikaye tamamen gerçektir” gibi klişe bir cümle kurarak başlamak istemiyorum, okuduktan sonra siz kararınızı verirsiniz zaten. Bundan bir sene önce tanıştığım ve heyecan dolu bir gece yaşadığım Gözde’yi size anlatmak istiyorum.

Gözde, İstanbul’da Latin dansları hocası olarak çalışmaktaydı. Ben de bu vasıtayla tanıştım kendisiyle. Bir gün, internet üzerinden dans dersi kampanyasını okuyan o dönemki kız arkadaşım, “Mert n’ooolur biz de gidelim, hem çok da ucuz, bir iki ders dener olmazsa bırakırız” diyerek beni  kandırdı. İnternetten kampanya kodunu aldık ve kursa yazıldık. İlk derse gidip de dans okulunda hocamızı gördüğümde şaşırmıştım doğrusu çünkü eğitmen olarak bir erkek bekliyordum. Genelde erkekler ders verip yanına partner olarak bir kadın hocayı alırlardı. Fakat bu sefer durum tersti.

Gözde vücudunu tamamen saran streç bir kot pantolon üzerine, tam kararında bir göğüs dekolteli bir body giymiş bizi bekliyordu. Hocamızla tanıştık. Kız arkadaşım Ebru gayet mutluydu çünkü arka planda çalan müziğin etkisine kendisini kaptırmış, dans alemine hızlı bir giriş yapmıştı bile. Kampanya nedeniyle grup dersine ilgi de bir hayli yoğundu. Yaklaşık 25-30 kişi vardı ve çoğunluğu bizim gibi sevgili çiftler oluşturuyordu. Bunun dışındaysa normal olarak tek başına gelen erkek yok gibiydi.

Gözde hoca hepimizi arkasına alarak ayna karşısında ilk adımları göstermeye başladı, bizim memlekette kızlar zaten doğuştan yetenekli gibiler fakat ben de hızlı kapıyordum ve kısa bir süre içinde erkekler arasında sıyrılmaya, dikkat çekmeye başladım. Ama benim aklım ne dansta, ne de müzikteydi. Tek yoğunlaştığım, önümüzde bize hareketleri gösteren Gözde’nin güzel kıvrımlara sahip kalçalarıydı. Daracık kot pantolonu götünün tüm ayrıntılarını bizlere sunuyordu adeta. Gözde adımları atarken, dönüşleri yaparken aklım başımdan gidiyordu fakat bu daha ilk dersti ve nasıl bu kadar etkilendiğimi anlayamamıştım. Üstelik yanımda da gayet alımlı bir kız, yani sevgilim vardı, hatta vücudunun daha güzel olduğu ortadaydı. Kurstaki diğer çocukların sevgilime bakışlarından ve onunla dans hareketlerini yapabilme yarışına girmelerinden anlaşılıyordu bu. Aynı evde kaldığımız için akşama rahatlıkla sikebilirdim Ebru’yu. Fakat dediğim gibi olay sadece dış görünüş değildi, Gözde de başka bir şeyler vardı çözemediğim…

Aslında size kısaca onu tarif etsem iyi olacak galiba. 1.70 boylarında, çekik gözleri ve düz saçlarıyla girdiği her ortamda kendini belli eden bir kızdı. Bunun dışında küçük göğüsleri vardı fakat herhalde push up tarzı sutyenle bu durumu telafi etmeyi biliyordu. Eh dans hocası olması, vücudunu daha iyi tanıması ve onu daha seksi gösterebilmesini sağlıyordu. Dans sırasındaki temaslarımızda bir başka fark ettiğim özelliği de oldukça uzun parmaklara sahip olmasıydı. Güzel iri dişleri ve gamzesi ise gülücüklerinin etkisini artırıyordu. Gülmeyi ve naz yapmayı çok seven Gözde, hocamız olmasına rağmen bir çocuk gibi ilginin sürekli kendisinde olmasını istiyordu. Belki de bu özelliği ilk başlarda ona yönelmeme neden oldu, çünkü beni de kendisine ilgi göstermek zorunda olduğumu hissettirerek kandırmıştı.

İlk ders bitip eve döndüğümüzde Ebru, yıllardır istediği dans ortamına girmiş olmanın hevesini yaşıyordu. Benim ilgili olduğumu düşünerek daha da sevinmişti. Benim ise kafam oldukça karışıktı, adeta takılıp kalmıştım. Sürekli Gözde’nin gülüşü, hareketleri geliyordu gözlerimin önüne.

Ertesi gün hemen aradım buldum ve facebook’tan arkadaş olarak ekledim kendisini. Çok çabuk kabul etti, demek ki sosyal medyayı aktif olarak kullanıyordu. Aklınıza geldiği gibi, yapılacak ilk iş olarak fotoğraflarını incelemeye koyuldum. Gezmeyi seven bir kızdı ve yurt dışında gittiği ülkelerde bir sürü fotoğrafı vardı. Rahat giyinmeyi sevdiği belliydi, özellikle mini etekli, taytlı fotoğrafları hafızama almaya başladım. Hele Kaş tatili fotoğraflarında bikinili halini görünce bir an durdum ve bu fotoğraflara daha ayrıntılı bakmam gerektiğine karar verdim. Çünkü iş yerinde yeterince konsantre olamıyordum haliyle. Tam profilinden çıkarken gözüme bir fotoğraf ilişti ve birisiyle sarmaş dolaş olduğunu gördüm. Kısa bir incelemeyle erkek arkadaşı olduğunu anladım ve canım oldukça sıkıldı bu duruma. Neden böyle olduğunu, bu kıza karşı ne düşündüğümü bilemiyordum. Zaten benim de sevgilim vardı, neden canımı sıkmıştı ki onun da hayatında birileri olduğunu bilmek?..

Ebru’yla aramızda hiçbir sorun yoktu, gayet iyi anlaşabiliyorduk. Hayata bakışımız da benziyordu, günümüzü yaşıyorduk anlayacağınız. Öyle hemen ciddiyete bindirelim ilişkimizi, sözdü nişandı vs. hiç işimiz yoktu. Yani çoğu erkeğin arzuladığı bir vaziyetti benimkisi. Gözde’nin erkek arkadaşı olduğunu gördükten sonra ve Ebru’yla olan durumumu tekrar düşünerek Gözde’ye karşı bir girişimde bulunmamaya karar verdim. Fotoğraflarından, onun da erkek arkadaşıyla mutlu olduğu belliydi. Sadece dans derslerine yönelmek en iyisi olacaktı.

Fakat kader buna izin vermedi maalesef. Zaman geçiyor, dans dersleri gayet güzel ilerliyordu, üçüncü kura geçmiş artık ufak ufak bir şarkıda dans eder hale gelmiştik. Dans gecelerine katılıyor, pratikle de dansımızı güçlendiriyorduk. Sınıfta artık aranan erkek olmuştum, Ebru havalarda uçuyordu, bir sonraki dans yarışmasına hazırlanmayı kafasına takmıştı. Ayrıca dans grubumuzdaki insanlar birbirleriyle oldukça iyi anlaşır olmuşlardı. Dans grubu dışında bir arkadaş grubuna dönüşüyorduk giderek. Dans geceleri de bu arkadaşlığı hızlandırmıştı. Piknikler, geziler yapmaya başlamıştık. Gözde de bu gruptaydı ve artık iyi arkadaşlarımdan biriydi. Ondan kurtulamıyordum, sürekli yakınımdaydı. Ve grup içinde en iyi anlaşanlardandık. Hadi ben isteyerek yapıyordum, hep onun yanında oturmaya falan çalışıyordum da, onun da hep bana bakarak konuşması vs. tuz biber olmuştu resmen. Ebru’nun dans yarışması fikrini, onu grubumuzdan bir başka erkekle partner yaparak atlatmamın ardından iyiden iyiye Gözde’ye aşık olduğumu düşünmeye başlamıştım.

Facebook fotoğraflarını, dans grubuyla çekildiğimiz fotoğraflarına bakıyordum sürekli. Ayrıca erkek arkadaşının bu gruba girmemesi ve uzakta durması beni daha da gaza getiriyordu. Onun bulunmadığı ortamda çok daha rahat hareket edebiliyordum haliyle. Bir gün öğrendiğimiz bachata dansı hareketlerini, dans gecesinde göstermemizi isteyince Gözde, “gel beraber dans edelim, uygulamalı olarak, hissederek test et bakalım öğrenmiş miyim?” diyerek onu dansa kaldırdım. Bilenler vardır belki, bachata oldukça seksi bir dans. Kızın bacaklarının arasına giriyorsunuz ve adeta yapışık olarak dans ediyorsunuz, ritimlerinde kızın kalçasını atması var ki o sırada ne kadar şanslı bir erkek olduğunu düşünmeyen yoktur. Neyse, Gözde bu hareketleri yaparken onu çok iyi yönlendirdiğimi görünce, bizi izleyen diğer öğrencilerine hava atmak için daha seksi dans etmeye başladı. Bu durum beni çok heyecanlandırdı ve sikim kalkmaya başladı. İlk başlarda saklamaya ve sikimi ondan uzaklaştırmaya çalıştım fakat dediğim gibi, yapışık olarak dans ettiğimiz için bunun imkanı yoktu. Artık koyvermiştim ve sikim arada Gözde’nin bacağına sürtüyordu, sürtmek biraz hafif kaldı belki, adam akıllı abanıyordum ona doğru. Bir anda, gözlerim karardı ve onun parfümüne karışan hafif terlemiş teninin kokusu beni benden aldı. Kalbimin fırlayacağını sandım bir anda. Kalp atışlarımı zonklayan sikimde hissediyordum. Kendime hakim olamıyordum. Yüksek müziğin ve karanlık dans ortamının etkisiyle, ne olduğunu anlayamadan ona sıkıca yapışarak boşalmaya başladım. 27 yaşında bir adamdım ve hayatımda ilk defa toplum içinde pantolonuma boşalıyordum. Gözde’nin fark edip etmediğinden emin değildim çünkü hala öğrencilere havasını atmakla meşguldü. Son bitiriş hareketimizi yaptıktan sonra birbirimize gülerek grubun yanına döndük. Galiba bir şey anlamamıştı. Ben hızlıca tuvalete yol aldım tabii ki. Boxerımı çıkararak hedefine ulaşamayan spermlerimi temizledim ve çöp kutusuna attım, Allahtan izi pantolonuma geçmemişti. O gecenin geri kalanını iç çamaşırsız geçirdim ama aklım hala o anlardaydı…

Bu ilk olayın ardından Gözde benim için ulaşılmaz bir hedef haline geldi. Bir türlü ona açılamıyordum ama ondan kurtulamıyordum da… Aradığım ona aşık olmak değildi. Düpedüz onun içine girmek istiyordum ben. Hem de ilişki durumlarımızda hiçbir değişiklik yapmadan. Benim sevgilim Ebru’ydu ve varsın öyle kalsındı. Gözde de erkek arkadaşıyla mutlu mutlu yaşayabilirdi. Ben yalnızca ona hakim olmak istiyordum. Elde edememenin verdiği hırs onu eze eze sikme isteğine dönüşüyordu. İlerleyen zamanda birbirimizin evine girer çıkar olmuştuk. Kalabalık grubumuzla ev partileri düzenliyorduk ayda birkaç kez.

Ben artık dengemi yitirmiş, onun bulunduğu ortamlarda onu hayal ederek otuzbir çeker hale gelmiştim. Hayatımın hiçbir döneminde sevgili sorunu yaşamamış biri olarak bu kadar abazanlık tuhaftı doğrusu. Arkadaşlarımızın evinde, onların tuvaletinde, Gözde’yi domalttığımı hayal ederek boşalıyordum. Dans dersindeki tavırları ve beraber dans ettiğimizdeki temasları aklıma her geldiğinde inanılmaz bir seks isteği oluşuyordu içimde. Tahmin edeceğiniz gibi Ebru’yu sikişlerimin yarısı Gözde’yi siker olmuştum. Ebru’yu yüzükoyun yatırıp altımda inletirken, kulağına gizli gizli, hafif hırlama şeklinde “Gözde” diye hitap ediyordum. Ne dediğim anlaşılmıyordu tabii ama bana yetiyordu…

Hatta bazılarınıza iğrenç gelebilecek şeyler de yaptım kendimi tatmin etmek için. Bir akşam Selimle Banuların evinde toplandığımızda, yine tuvalette boşalıp spermlerimi bir bardağa almıştım ve mutfakta gizlice gözdenin mohitosuna katıp karıştırmıştım. Limonun verdiği bulanıklığı avantaja çevirmiştim ama Gözde’nin “bunun tadı niye bu kadar tuzlu?!” sorularından sonra millet içkiyi denemek isteyince soğuk terler de dökmedim değil. Fantezim biraz yarım kalmıştı anlayacağınız. Zor bela diğerlerinin tatmasını engelledim ama az da olsa Gözde benim dölümün tadına bakmıştı neticede!

Zaman ilerledikçe Gözde alanında popüler bir hoca olmaya başlamıştı. Dans salonunun işleri onun sayesinde oldukça iyi gidiyordu. Artık derslere yetişemiyordu ve bunu fırsat bilen Gözde fiyatını iyiden iyiye artırmıştı. O kampanyadaki ders fiyatlarının yanından geçilmiyordu. Ben de artık mecburen çekilmeye başladım dans camiasından. Ebru ise dans yarışmasına hazırlanıyordu ve onun ayrılması gibi bir durum söz konusu değildi. Açıkçası Gözdeler de prestij için böylesi bir yarışmacı çifti bırakmak istemiyorlardı. O kış iş hayatım da inanılmaz yoğun geçiyordu, mesailerden başımı kaşıyacak vakit bulamıyordum adeta. Eve geldiğimde çoğunlukla televizyon başında biraz zaman geçirip yatar hale gelmiştim. Bu monotonluk sırasında tek tesellim Ebru’nun daracık amı olmuştu. O konuda yorgunluk dinlemiyordum açıkçası.

Mevsim bahara doğru dönerken Ebruların da yarışma tarihi yaklaşıyordu. Provaları artırmışlardı. Gözde de onlara özel ders veriyordu yarışmaya yetiştirebilmek için ve dans salonunda boş yer bulmak sorun olduğu için bu özel dersler bizim evde yapılır hale gelmişti.

Ve nihayet o unutulmaz geceye gelmiştik. O gün akşam 9’a doğru işten yorgun şekilde geldim ve içeri girdiğimde Ebru ve dans partneri Burak’ın bizim evde Gözde’nin gösterdiği hareketleri yapmaya çalıştıklarını gördüm. Hemen fantezi dünyanızı grup sekse doğru yönlendirmeyin arkadaşlar, rutin dans provalarını yapıyorlardı bizim evde. Akşam 10 buçuğa doğru ders bitti ve Burak çıktı. Bizim kızlar muhabbet etmek istedikleri için evdeki tekilayı çıkardılar. Ben de iş yorgunluğunu atmak için katıldım onlara ve üç shot üst üste attık birlikte. Bu hepimizi iyice gevşetmişti. Gözde’nin uzun zamandır görmediğim güzel gülüşü, gamzeleri yine kendini gösterir olmuştu gecenin ilerleyen saatlerinde. Eski günlerden, danstaki beceriksizliklerimizden falan konuşarak eğlendik bayağı. Aslında Gözde’nin evi yakın sayılmazdı İstanbul Anadolu yakasındaydı. Hiç bahsi geçmedi ama bizde kalacaktı galiba. Bu sırada Ebru’dan umulmadık pas geldi ve “ben yarın işe böyle gidemem, dans dersinde acayip yordun bizi Gözde, su gibi terledim senin yüzünden, muhakkak banyo yapmam lazım benim” dedi ve banyoya doğru yöneldi. Benim kalbim tıpkı o bachata gecesindeki gibi küt küt atmaya başladı. Burada anlatılan hikayelerde genelde kızların kalbi hızlanıyor fakat bende durum tersiydi 🙂 Gözde salonda, karşı koltukta, alkolün verdiği rahatlıkla uzanmıştı. İkimiz de sarhoş falan değildik, olsa olsa en fazla çakır keyiftik. Fakat o sırada Gözde’nin bakışlarında bir anı yakaladım. Facebook fotoğraflarında gördüğüm ve Gözde’nin bir keresinde dans grubuna “ o akşam fena içmiştik, nasıl bitti hatırlamıyorum” şeklinde anlattığı bir yaz gecesindeki bakışlardı bunlar. Hafif kısılmış, o güzel gözlerinin içine başka başka anlamlar yüklenmiş bakışlar… Benimle ilgisi olup olmadığını hiç bilemiyordum. Daha önce bahsettiğim gibi Gözde sürekli dikkat çekmeyi seven bir kişiydi ve bu nedenle diğer duygularını ayırt etmek zor oluyordu. Bana özel bir ilgisi yoktu, sadece benimle daha iyi anlaşıyordu o kadar diye düşünüyordum. Çünkü bunca süre geçmesine rağmen tüyo vermemesi imkansızdı. Benimkisi tek taraflı bir seks takıntısıydı. Neyse o bakışları yakaladığım anda adım atmam gerektiğini hissettim. İç güdülerim beni harekete geçirmek üzereydi. Ama yanlış bir hareketimle tüm ilişkilerimi kaybetme riskini de taşıyordum. Gözde’nin ters bir tavrı Ebru’nun benden uzaklaşması demek olabilirdi…

Zaman daralıyordu. Ebru banyoya gireli on dakika olmuştu bile… Çıkmadan bir şeyler yapmam şarttı. Allahtan banyoda uzun kalan tiplerdendi Ebru. Bu da bana bir yirmi dakika kadar daha kazandırırdı. Kafam bu planlarla meşgulken bir yandan da Gözde’yle havadan sudan muhabbet ediyorduk. O sırada açık durumdaki televizyonda reklamlar oynuyordu. Ünlü bir manken çıkınca ekrana, ikimiz de aynı anda “hiç tipim değil bu kız” dedik  ve sonrasında birbirimize bakıp kahkahayı patlattık. Sonra ben Gözde’ye “peki sana güzel gelen bir oyuncu söyle bakalım” dedim. Gözde de “Bence …. “ (isim yazmak doğru olmaz diye buraya yazmıyorum) diye cevap verdi. O sırada iç güdülerim beni yine hakimiyeti altına aldı ve onun oynadığı filmden bir sahneden bahsederek “ben yakalasam o pozisyonda hiç kaçarı olmazdı” deyiverdim birden. Gözde’yle şimdiye kadar cinsel içerikli hiçbir konuşma geçmemişti aramızda hele ki baş başa kalmış durumdayken hiç . Gözde’nin tavrı bir anda değişti ve sohbetin gidişatından hoşlanmadığını hissetmiştim. Fakat benim durmaya niyetim yoktu ve Gözde’yi laflarımla sıkıştırmaya devam ettim, “Dans ederken de seni kim bilir kimler hayal etmiştir” diye üsteledim. Suratı tamamen atmıştı Gözde’nin. “Ne biçim konuşuyorsun Mert, bu benim profesyonel olarak yaptığım bir iş!” diye çıkıştı bana.

-“O yüzden mi hep ilgi çekmeye çalışan, bakışların sende odaklanmasını ve tüm erkek öğrencilerin gözlerinin vücudunda gezinmesini isteyen bir tavır içindesin?” diye sordum alaycı şekilde.

Gözde afalladı bir anda ve ne diyeceğini bulamadı. Çünkü başkalarının farkında olmadığını düşündüğü bir boşluğunu yakalamıştım onun.

-“Dans etmek estetik bir olaydır zaten…” gibi teorik bir şeyler gevelemeye başladı Gözde.

– “Bachata yaptığımız gece, sen öğrencilerine kendini sergilerken ben hiç öyle hissedemedim ama. Senin yüzünden üstüme boşaldım ve tüm gece iç çamaşırsız dolaşmak zorunda kaldım” dedim.

Gözde’nin şaşkınlığı devam ediyordu. Anlaşılan tahminim doğruydu ve o gece olanlardan bir şey anlamamıştı. En fazla normal zamanlarda diğer erkeklerle dans ettiğinde yaşanan ereksiyon durumları gibi algılamıştı. Ebru’nun bana aktardığı kadarıyla, bunlar kızlar arasında espriyle konuşulan ufak dedikodu olaylarıydı. Fakat benim bu sözlerim yeterince şok etkisi yaratmıştı Gözde üzerinde. Biraz evvel attığı üç tekila shot’ın etkisi falan kalmamıştı sanki…

Hareketsiz halde kalan Gözde’ye doğru yaklaşmak için oturduğum koltuktan kalkınca, Gözde refleksle bacaklarını kendisine doğru çekerek savunma pozisyonuna geçti ve ben de koltuktaki o boşalan kısma oturdum. Artık ikimizde aynı koltukta, birbirimize temas eder durumdaydık.

-“Şimdi” dedim, “şimdi yapacaklarımdan ötürü hiçbir ses çıkarmayacaksın, Ebru banyodan çıkana kadar bana itaat edeceksin o kadar, tamam mı?” diye sordum.

-“………” Gözde anlayamamış tavrını sürdürüyordu ama gözlerinde tecavüze uğramak üzere olduğuna dair bir korku da sezilmiyordu.

-“Ebru 10 dakika sonra çıkar banyodan, bana uzun süredir yaşattığın duyguları üzerimden atabilmem için, kendimi bunlardan kurtarabilmem için sana dokunmam şart!” diye vurguladım ısrarla.

-“Yoksa bugün olmazsa ileride mutlaka sana dokunmaya çalışacağım mutlaka” dedim.

-Gözde, “Benim erkek arkadaşım olduğunu bilmiyor musun Mert?” diye çıkıştı çaresizce.

-“Olabilir”. Elim yavaşça ona doğru uzanmaya başlamıştı bile. “Benim istediğim zaten bunun devam etmesi, ben seni sikerken sevgilinin bilmesine gerek yok ki”. Artık geri dönüşü olmayan bir yola girmiştim. Bu sırada sol elim, ilk dans dersinde vurulduğum kalçalarında gezinmeye başlamıştı. Gözde’nin de nefes alışı hızlanıyordu fakat şimdiye kadar hiç bu kadar aciz duruma düşmemişti. Bu, onu yıkıyordu, her zaman dikkat çeken ve istediğini alan bir kız olmuştu. Ama artık çaresizdi, sesini çıkarırsa otoritesini kaybedecekti. Benim Ebru’dan ayrılmayı göze aldığımı sanarak blöfümü yemişti açıkçası, bu tabloda sadece kendisi Ebru’ya rezil olacaktı. Öte yandan sonucu kabullenmeye, kendisini göre göre siktirmeye de razı olamıyordu karakteri gereği. Yaşadığı ikilem vücudunun her yerinden belli oluyordu. Titremeye başlamıştı, tüyleri diken dikendi, kesik kesik nefes alıyordu, göz bebekleri de inanılmaz derecede büyümüşlerdi. Ama direnmeye yönelik bir hareket sergileyemiyordu bedeni. Biraz önce korkudan topladığı dizleri çözülmeye başlamıştı. Göz göre göre razı olduğu bir tecavüzü tatmak üzereydi…

Ben ise susmuyordum, konuşmalarımla iyice kafasını bulandırıyordum. Dans grubundaki ortak arkadaşımız olan bazı erkeklerin hal ve hareketlerini ona başka şekilde aktararak sanki herkesin onu sikmek için yanıp tutuştuğunu aktarıyordum Gözde’ye. Bahsettiğim erkeklerle Gözde hakkında, aslında hiç olmayan dedikodularımızı anlatıyordum ona gerçeklermiş gibi. Ebru’dan aldığım ereksiyon dedikodusunu pazarlıyordum ona. Ardından fotoğraflarından bahsediyordum, benim de hayallerimi süslediğinden falan… Değer verdiği tüm dans yaşamını alt üst ediyordum aslında, böylece bana kendini daha çok verecekti ki düşündüğüm gibi de oluyordu. Tamamen hareketsiz şekilde altıma almaya başlamıştım Gözde’yi…

Uzun süredir boş yere spermlerimi akıttığım Gözde birazdan benim olacaktı, içerdeyse Ebru banyoda yıkanmaya devam ediyordu. Gelen su sesinden daha işinin bitmediği anlaşılıyordu. Ben ise salonda onun dans hocası Gözde’nin hafif bol tişörtünün altından küçük göğüslerine ulaşmaya çalışıyordum usulca.

Gözde kısık sesle sadece “yapma Mert… yapma…” diyordu. Push up sütyeninden elimi sokarak minik memesine dokunmaya başlamıştım. Kalp atışları inanılmazdı.

“Sana tecavüz ettiğimi biliyorsun değil mi?” diye sordum, onu açıkça kışkırtıyordum. “Evet…”

“Üzerindekileri çıkarmak için neler vermezdim ama buna vaktimiz yok, Ebru’ya yakalanmamak için hemen işimizi bitirmemiz gerek, hadi sen de yardım et bana” dedim. Hiçbir şey yapmayacağını biliyordum ama belki kışkırtarak direnirse daha zevkli olacağını bildiğim için yapıyordum bunu.

“Seni hiç affetmeyeceğim”. Gözde kabullenmişti tamamen. Pes ediyordu, bunlar sadece kendisine söylediği sözlerdi. Dans için giydiği bol pantolonu ve aynı anda içindeki iç çamaşırını dizine doğru sıyırdım hızlıca… Hedefime odaklanmıştım…

“Seni hiç öpmüyorum, çünkü sadece hızlıca seni sikmek istiyorum dans hocam”

“Seni hiç affetmeyeceğim.” yineledi Gözde.

Kotumun düğmelerini çözerek boxerımdan kalkmış olan sikimi çıkardım dışarı. Artık Gözde’nin kılları yeni temizlenmiş amı ile sikim arasında 10 santim kalmıştı. Yaklaşıyordum. Sikimin başı amının dudaklarına değdiğinde Gözde aniden irkildi. “Seni adi herif, ben sevgilime ne diyeceğim?!”

Banyodan duş sesi geliyordu, Gözde burada bana bağırıyordu ve sikim yavaşça Gözde’nin amında ilerliyordu. “Bu ıslaklığın nedeni ne hocam?” diye alaycı şekilde sordum. Sikimi hafifçe tükürüklemem yetmişti, amının dudakları açılıyordu kenarlara doğru…

Daha rahat hareket edebilmek için Gözde’nin pantolonunun tek bacağını çıkardım. İçindeki tangasıyla birlikte pantolonu öbür dizinde kalmıştı sadece. Amacıma ulaşmış mıydım? Koltuğun önüne diz çökerek Gözde’yi kalçalarından önüme doğru getirdim. Sütyenini çıkarmadan yukarı doğru sıyırdım. Koltuğun üzerindeki Gözde’nin bacaklarını omzuma alarak zaten ufacık göğüslerini elliyor, Gözde’yi ileri geri sikiyordum.

“Hızlanmamı ister misin tatlım?”

“………” sadece sessizlik ve vuruşlarımla gelen iniltileri…

“Anlaşılan istiyorsun!” diyerek koltuğa iyice yapıştırmaya başladım Gözde’yi. Amı iyice sulanmış, davetsiz misarifinin en uç noktalarına kadar erişimine izin veriyordu artık. “şlak… şap… ” birleşen vücutlarımızın çıkardığı sesler ve iniltilerimiz vardı sadece odada.

Ben Ebru’nun çıkmasından ve bu zevkin yarım kalmasından korkarken o sırada Gözde’nin sevgilisi Can aradı. Koltukta yanında duran cep telefonunun çalması ve ekranda “Sevgilim” yazısını görmemizle ikimiz de şok içinde durduk… Sikim içindeydi… en derininde onu bekliyordu…

“Alo.” Dedi Gözde, “sevgilim n’apıyosun?”. Karşıdaki konuşmayı anlayamıyordum fakat Gözde’nin cevabından, Can’ın bize gelmek üzere olduğundan bahsettiğini anlamıştım “Ne, buraya mı?!”

“Nerelerdesin aşkım, çok yakın mısın? Hani biz bir iki hareket yapıyorduk da onun için soruyorum, prova bitmek üzere” Gözde’nin Can’a çaktırmama isteğini anlar anlamaz, o konuşmaya devam ederken sikimi tekrar Gözde’nin amına sokup çıkarmaya başladım. “ıhh..” Can.. ıhh.. Aşkım prova bitsin sen öyle… ahh.. geell..”

Konuşmasındaki gariplikten Can’ın bir şeyler sorduğunu anlıyordum, Gözde inlemelerini tutmaya çalışıyordu. Ben ise orta parmağımı göt deliğinin etrafında dolaştırıyordum.

“Hadi Gözde, bize şu hareketi tekrar edecektin!” diye yüksek sesle seslendim. Gözde’nin gözleri faltaşı gibi açılmıştı. Ne yapıyorsun sen der gibi bana bakıyordu. Parmağımı hafifçe göt deliğine sokmaya başlamıştım, amını da hızlı hızlı sikmeye devam ediyordum. “Aşkım ohh.. seninle yarım sa… ohh.. at sonra.. Mertlerde görüşürüz.. ıhhh.. tamam?” Can ikna olamamış şekilde telefonu kapattı.

“Mertlerde… “ demişti Gözde, benim adımı söylemişti o durumda… “Adımı ne de güzel söylüyorsun öyle Gözdem” . Gözde bize zaman kazandırınca rahatlamıştım, Can’ın gelmesine bir süre daha vardı ve Gözde’yi domaltıp sikmeyi düşünüyordum ama…

Ama o sırada banyo kapısının açılma ses geldi. Can yüzünden Ebru’yu unutmuştum ben. Koridorun sonundaki banyodan salon gözükmüyordu ama sonuçta sevgilim banyodan çıkmıştı, biz ise Gözde’yle salondaki koltukta sikişiyorduk…

Gözde, Can’ı atlattıktan sonra gözünü de karartmıştı. Ben zaten hala içindeydim, “Aşkım çıktın mı banyodan?”

“Evet, iş için iyi oldu valla rahatladım baya” diye seslendi Ebru koridordan.

Sessiz olmalıydım ama Gözde’nin sıcacık amından çıkmak da istemiyordum. Sol elimi memelerine götürdüm, sağ elimin orta parmağı ise hala göt deliğindeydi. Gözde’nin gözlerinin içine bakarak sessizce sikmeye devam ediyordum. Gözlerimle yalvarıyordum ona, birbirimizi hissetmeye başlamıştık, bakışlarımızla duygularımızı paylaşıyorduk.

-“Aşkım siz ne yaptınız?” diye sordu Ebru, ben cevap verecek halde değildim sikimin damarları iyice dışarı çıkmış, aklımı başımdan almıştı. Sikimin zonklamalarını Gözde’nin de hissettiğinden emindim.

“Mert? Gözde? Ne öyle sessiz sessiz oturdunuz mu ya siz, televizyona mı daldınız?” Ebru soruyordu da daldığım televizyon değil, Gözde’nin kendisiydi. “Hee, evet çok güzel bi film var, ona bakıyoruz” dedim.

Gözde’yle ağızlarımız iyice açılmıştı, zirve noktalarda dolaşıyorduk, ses çıkmasın diye sikimi dibine kadar sokamıyordum taşaklarım götüne çarpıp şaklamasın diye. Yavaş yavaş içine girebiliyordum Gözde’nin ama yine de aynı zevki alıyorduk ikimiz…

-“Amaan neyse sizi sıkıcılar, ben içeride saçımı tarayıp öyle geliyorum, siz filminize devam edin”

Beklediğim cevap gelmişti, şanslı günümdeydim işte. Gözde’nin bacaklarını omzumdan indirdim ve öyle devam ettim. Hızlanıyordum… Gözde’nin ağzı iyice açılmış, suratını yana doğru çevirerek gözlerini kısmıştı, kendinden geçiyordu. Sikimi kökleyerek içinde bir anda durdum ve tüm kasıklarına vücudumla baskı yapmaya başladım. Sonrasında sikimi dışarı çıkarmaya başladım ama yavaşça… Sikimin başı çıkmak üzereyken yeniden kökledim ve yine durdum. Vücudumla baskıya devam ediyordum. Bu sefer Gözde altımda hareket etmeye başladı. Çok geçmeden kasılmaya başladı, olanlara inanamıyordu, kendinden geçmişti ama altımda kasıla kasıla orgazm oluyordu resmen. Hareketleri durağanlaşınca kulağına eğildim ve “teşekkür ederim” dedim. Ne demek istediğimi anlayamadan sikimi çıkararak üzerine ve çoğunlukla suratına doğru boşalmaya başladım. İlk attırmam göbek deliğinin yakınına düştü. Spermlerim çoğalarak akmaya devam ediyordu. Suratına, tam meşhur gülücüğündeki gamzesinin olduğu yere döllerim fırladı. Anlaşılan daha önce kimse Gözde’nin suratına attırmamıştı. Ne yapacağını bilemedi ve refleks olarak elini suratına götürdü. Döllerim uzun parmaklarına bulaşmıştı. Sikimde kalan son damlaları da amının çevresine boşalttıktan sonra hızlıca üstümü düzelttim. Gözde’nin de üstünü öylece, dölleri hiç temizlemeden toparladım. Tişörtünün üzerinden göbek deliğindeki dölümün izi hemen çıktı ama bu düşüneceğimiz en basit mevzuydu.

Ayağa kaldırdım Gözde’yi, Ebru odadan çıkmış salona doğru geliyordu. Hızlıca dans pozisyonu alarak pratik yapıyormuşuz gibi davrandım. Ama öncesinde Gözde, eline bulaşmış döllerden ötürü elleri açık, hareketsiz şekilde duruyordu. Elini tuttum, parmağını ağzına götürdüm. Çenesini çekmeye çalışsa da başarılı olamadı ve dölümü ağzına aldı. Tahmin ettiğiniz lafı söyledim “Mohito’nun tadı neden öyleydi şimdi anladın mı?”

Ebru salonda bizi dans ediyor gibi görünce “yeniden dansa mı başlıyorsun sevgilim?” diye sordu… Şimdilik yırtmıştım…İsim : Mail :