sexsi üniversiteli kızı

Herkese selam… Size yılbaşında geçen bi olayı anlatacağım. Ben 17 yaşında bi gencim. Yalova`da oturuyoruz. Bizim ailece görüştüğümüz bi aile vardı(ne cümle ama!)neyse fazla uzatmayalım. kızları benden 3 yaş büyüktü ve onunla ilgili hiç bir kötü düşüncem olmamıştı. Abla kardeş gibiydik. Taki geçen yılbaşına kadar.

Ceren abla İstanbul`da üniversitede okuyordu ve tatillerde yalovaya gelirdi. Ailesi o yılbaşı yalova`da olmayacaktı ve ceren abla`nın İstanbul`da kalmasına karar verdiler. Beni de ev arkadaşı olmadığı için yalnız kalmasın diye oraya gönderdiler. Hiç kimse neler olacağını tahmin etmemişti. Ben bile…

Neyse İstanbul`da evine gittik akşam oldu.. Oturup konuşurken konu kız arkadaş olayına geldi. İşte kızarkadaşın falan var mı diye konuşurken kendi yalnızlığından falan yakınmaya başladı. Yalnızlığın ne kadar kötü olduğunu falan söylerken ben öylesine şimdilik yalnız değilsin ben burdayım falan dedim. Gözlerimin içine baktı ve sağol dedi.

O öyle bakarken nolduğunu anlamadan dudaklarımız birleşti ve deli gibi öpüşmeye başladık. Bi yandan öpüşürken bi yandan da üzerindekinin çıkarttı. Ben sütyenini yırtarcasına çıkararak göğüslerine yumuldu. “Seni istiyorum”diye inlemeye başlamıştı. Bi süre sonra ikimiz de çırılçıplaktık.

Yatak odasına geçemeyecek kadar azmıştık. Oracıkta becerecektim onu.. Vücudunda tek boş yer bırakmadan her tarafını yaladım. Amı tertemizdi tam istediğim gibi. Ve artık o an gelmişti. Bacaklarının arasında yerimi aldım ve pompalamaya başladım… “Ohh erkeğim sik beni doya doya sik!bu gece seninim aşkım!sabağa kadar sik beni!”diye bağırıyordu.

Ben bi ileri bi geri giderken inlemeleri zevk çığlıklarına dönüşmüştü. Bu sesler beni daha da azdırıyordu. Bir süre sonra ikimiz de boşaldık. Ama durmak istemiyorduk. Ben hemen arkasına geçtim ve daracık göt deliğine abandım.

Öyle bi bağırdı ki ölecek sandım. O ne zevkti öyle anlatamam. O gece saaatlerce bıkmadan usanmadan sikiştik. İkimiz için de müthiş bir geceydi…